Župnija Selnica ob Dravi

Kraj Selnica v Dravski dolini se prvič omenja l. 1093, ko je fevdalec Weriant iz Slovenj Gradca podaril šentpavelskemu samostanu dve kmetiji.

OVERVIEW

The website zupnija-selnica.si currently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have analyzed nineteen pages inside the site zupnija-selnica.si and found three websites interfacing with zupnija-selnica.si. There is one public networking platforms belong to zupnija-selnica.si.

ZUPNIJA-SELNICA.SI TRAFFIC

The website zupnija-selnica.si has seen variant amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for zupnija-selnica.si

Traffic ranking (by month) for zupnija-selnica.si

Traffic ranking by day of the week for zupnija-selnica.si

WHAT DOES ZUPNIJA-SELNICA.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of zupnija-selnica.si Mobile Screenshot of zupnija-selnica.si Tablet Screenshot of zupnija-selnica.si

ZUPNIJA-SELNICA.SI SERVER

I detected that a lone root page on zupnija-selnica.si took five hundred and seventy-eight milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider zupnija-selnica.si not secure.
91.185.211.46

We diagnosed that this website is employing the Apache operating system.

Župnija Selnica ob Dravi

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website zupnija-selnica.si states the following, "Tvoja volja naj se v meni povsem zgodi, da dospem na tisti prostor, ki si mi ga vnaprej pripravil." I viewed that the website also stated " ČAS BIRM IN PRVIH OBHAJIL." They also said " LAŽ JE NESMRTNA DUŠA KOMUNIZMA L. Sv Duh na Ostrem Vrhu. SREČANJE CERKVENIH PEVSKIH ZBOROV IN OBHAJANJE SV."

ANALYZE SUBSEQUENT WEBSITES

Dobrodošli v župniji Ljubljana-Šentvid

Jaz sem resnična vinska trta in moj Oče je vinogradnik. Vsako mladiko na meni, ki ne rodi sadu, odstrani; in vsako, ki rodi sad, očiščuje, da rodi še več sadu. Vi ste že čisti zaradi besede, ki sem vam jo povedal. Ostanite v meni in jaz v vas. Če želite prejemati Naš zvon na svoj elektronski naslov, vnesite spodnje podatke. Po prijavi boste prejeli aktivacijsko povezavo v svoj poštni predal.

Župnija Šiška

Življenje redovnikov in redovnic med nami - video. O, Marija, z dušo in telesom. Prosi za nas, ki se k tebi zatekamo! V NEDELJO, 2. Bomo obhajali praznik Device Marije Angelske v Porciunkuli. Privoščite si srečajte z Gospodom v zakramentih sprave in evharistije ter prejmite porcijunkulski odpustek.

O župniji Smlednik Župnija Smlednik

Sob, 15 Avg 2015. Marijino Vnebovzetje - Veliki Šmaren. Pon, 17 Avg 2015. Čet, 20 Avg 2015. Župnikov nagovor - Marijino vnebovzetje. , bomo obhajali največji Marijin praznik, Marijino vnebovzetje. Slovenci imamo za ta praznik še druga imena, npr. veliki šmaren, velika maša Praznik je zapovedan, kar pomeni, da je dolžnost vsakega katoličana, da se ta dan udeleži svete maše. Kot vsako leto, bo tudi letos na Brezjah. Pisna vira, ki poročata o Marijinem v.

Župnija Solčava

1 Danes po sveti maši bodo naši ključarji prejeli škofijska potrdila o izvolitvi med ključarje. Soglasje za objavljeno gradivo izdal gospod Alojz Ternar.